Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/leszczyna/ftp/wp-content/themes/propper/single.php on line 55

Marina Royale

admin 12 października 2018

Marina Royale

INWESTYCJA

 

Marina Royale to niezwykle przemyślany, zaplanowany na lata, projekt belgijskiej firmy POC Partners, mającej doświadczenie w tworzeniu budynków otoczonych wodą, a słynącej ze swoich inwestycji nad Morzem Północnym. W Darłowie również zastosowane zostaną najnowocześniejsze technologie i bezkompromisowa jakość wykonania. Europejski poziom i zachodnie standardy wykorzystane zostaną nie tylko w apartamentach, ale w całym projekcie.

Na Marina Royale złożą się trzy nadmorskie rezydencje uzupełnione o komfortową infrastrukturę – powstający jako pierwszy UltraMar, dalej Vista Mar, którego budowa ma ruszyć jeszcze w 2018 r. oraz planowany na dalsze lata Mira Mar. Powstanie wszystko, co niezbędne do wygodnego życia i komfortowego wypoczynku. Od wjazdu windą samochodową do podziemnego garażu, przez strefę SPA dla mieszkańców budynku do ogólnodostępnych restauracji i nadmorskiej promenady, przechodzącej w deptak na wydmie. Wszelkie udogodnienia, na czele z kafejkami, czynne będą przez cały rok.

Każdy z oferowanych apartamentów będzie wykańczany pod klucz, zgodnie z wybranym przez nabywcę stylem aranżacji.

WIDOKI

 

Jedyny apartamentowiec w Polsce, który gwarantuje niczym nieograniczony widok na Bałtyk.

Nieruchomości zlokalizowane są o krok od Bałtyku, w pobliżu plaży i portu. Nie ma innej działki położonej tak blisko morza!

Inwestycja pozwoli urzeczywistnić marzenia o zamieszkaniu na wybrzeżu z malowniczym pejzażem – ta idylliczna kraina właśnie dzięki Marina Royale stoi dla Państwa otworem.

 

TURYSTYKA

 

Marina Royale to synonim nowoczesnej turystyki, najwyższych standardów i europejskiego poziomu.