Herkules Plaza

admin 14 października 2018

Herkules Plaza

O HERKULES PLAZA

 

Herkules Plaza to nowa inwestycja w Świnoujściu oferująca atrakcyjne apartamenty do kupienia nad morzem. Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy uzdrowiskowej tego atrakcyjnego kurortu, co zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie dostęp do wielu atrakcji i położonej w odległości zaledwie 300 m  plaży, która jest uznawana za najpiękniejszą na naszym wybrzeżu. W naszej ofercie sprzedaży znajdują się znajdują się luksusowe apartamenty otoczone przez tereny leśne. O atrakcyjności inwestycji decyduje przede wszystkim atrakcyjne położenie, różnorodna oferta apartamentów i wykończenie w najwyższym standardzie.

Nasz budynek ma 6 kondygnacji nadziemnych oraz garaż podziemny o powierzchni 800 m2 na 26 stanowisk parkingowych. Powierzchnia budynku hotelu to 5.200 m2, na których rozmieszczono 89 apartamentów typu hotelowego. Wszystkie pokoje posiadają balkon, taras lub zielony taras. Oferujemy Państwu do wyboru lokale o powierzchni od 18 do 35m2. Ponadto istnieje możliwość łączenia pokoi według potrzeb przyszłych właścicieli. Wszystkie apartamenty inwestycyjne nad morzem w budynku Herkules Plaza są samodzielnymi lokalami użytkowymi o standardzie hotelowym i posiadają kompletne wyposażenie, w tym aneksy kuchenne i łazienki.

WYPOSAŻENIE

 

Hotel wyposażony jest we wszystkie nowoczesne instalacje:

  • zimnej wody i ciepłej wody dostarczanej z własnej kotłowni gazowej,
  • centralnego ogrzewania,
  • elektryczną,
  • domofonową,
  • internetową,
  • telefoniczną,
  • telewizyjną.

Ponadto każdy pokój ma zapewnioną wentylację mechaniczną, co gwarantuje komfort przebywania w nim podczas upalnych dni.

Cały obiekt oraz pokoje hotelowe są obiektem użyteczności publicznej, a nie tylko budynkiem mieszkalnym (apartamentowym), co zobowiązuje inwestora do zapewnienia zwiększonej ochrony w zakresie przeciwpożarowym obowiązującym dla obiektów hotelowych, jak również monitoringu strefy wejścia/wyjścia i garażu.

Apartamentowiec będzie oferował również liczne udogodnienia dla mieszkańców. Będą oni mogli korzystać z basenu, jacuzzi, sauny fińskiej i parowej oraz studni lodowej. Dla komfortu i wygody właścicieli mieszkań w podziemnej części budynku zaplanowany jest garaż z miejscami parkingowymi oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Najmłodszych mieszkańców Herkules Plaza zapraszamy na bezpieczny plac zabaw położony na działce hotelu. Ponadto na terenie nieruchomości zaprojektowane zostały zewnętrzne, dodatkowe miejsca parkingowe.

Stan zaawansowania prac określa się aktualnie sierpień 2018r.) na 60%.
Planowane zakończenie prac „pod klucz” to październik 2019r.

Herkules Plaza to idealne miejsce na wypoczynek dla wszystkich.

Zapraszamy!

INWESTOR I WYKONAWCA

 

Inwestor zlecił wykonanie budynku Herkules Plaza firmie Corlux sp. z o.o. ze Szczecina znanej na rynku z wysokiej jakości prac, rzetelności i terminowości. Jej długoletnie doświadczenie w budownictwie daje poczucie bezpieczeństwa i gwarancji perfekcyjnej realizacji wszystkich zadań. Jakość prac i zastosowanych materiałów to dla inwestora priorytet. Doświadczenie w budowie obiektów hotelowych firmy Corlux sp. z o.o. oraz sprawdzona kadra zarządzająca inwestora daje gwarancję stworzenia obiektu o wysokich standardach, dopasowanego do potrzeb gości hotelowych.